Učitelé na 1. stupni základních škol (Rožnov pod Radhoštěm)

Vzdělávací institut Kormidlo z.s. nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Učitelé na 1. stupni základních škol". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Učitelé na 1. stupni základních škol
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Vzdělávací institut Kormidlo z.s.
Chodská 697
75661

Další informace o volném místu

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro první stupeň naší Montessori školy Na vlně! Pokud jste vzděláním učitel prvního stupně základní školy a zajímá vás montessori pedagogika, pak máme pro vás skvělou pracovní příležitost.
Od září 2023 hledáme nového člena našeho týmu, který bude pracovat v příjemném kolektivu se zkušenou kolegyní. Hledáme učitele/ku, kteří jsou nadšeni pro práci s dětmi, mají chuť vyzkoušet individuální metodiku a chtějí se v tomto směru dále rozvíjet. Pokud máte stejné cíle, neváhejte nás kontaktovat!
V naší škole nabízíme možnost zaplaceného vzdělání v Association Montessori International, takže budete mít šanci rozšířit své znalosti a získat další kvalifikaci v oblasti montessori pedagogiky. AMI je nezisková organizace, která byla založena Marii Montessori a která poskytuje vzdělávání učitelů v Montessori metodě po celém světě.
Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na skolanavlne@gmail.com. Těšíme se na spolupráci s vámi!
ov.4.4.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Lenka Měrková
předsedkyně spolku
telefon: 736767048
email: skolanavlne@gmail.com

Vzdělávací institut Kormidlo z.s.
Rožnov pod Radhoštěm
75661


Poslední změna: před 3 měsíci