Telefonista/ka - asistent/ka (Valašské Meziříčí)

Vestta BOZP s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Telefonista/ka - asistent/ka". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Telefonista/ka - asistent/ka
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Vestta BOZP s.r.o. 01
Mostní 55/23

Další informace o volném místu

NÁPLŇ PRÁCE: navolávání schůzek pro obchodní manažery v oblasti BOZP a PO, práce s PC, práce s mapou, vyhledávání nových kontaktů, administrativní činnost (např. příprava a třídění dokumentace, jejich kompletace). Pracovní doba 8 - 16:30 hod.
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání, znalost 1 světového jazyka, perfektní znalost práce na PC, Excel, komunikativnost, pečlivost, chuť pracovat v týmu, pozitivní přístup, aktivní řešení požadavků klientů, ovládání multitaskingu, spolehlivost, zaměření na výsledek, výhodou: praxe v callcentru, aktivní kontakt s klientem.
NABÍZÍME: dobré platové ohodnocení, zajímavé bonusy, přátelské pracovní prostředí a neustálou podporu kolegů, firemní teambuildingy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 606 618 708 mezi 8-16 hod, své nabídky zašlete včetně strukturovaného životopisu s fotografií emailem na adresu bednarova@vesttabozp.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Radka Bednářová
telefon: 606 618 708
email: bednarova@vesttabozp.cz

Vestta BOZP s.r.o. 01
Valašské Meziříčí
75701


Poslední změna: před 1 měsícem