Technologové - konstruktéři (Střelná)

FORM s.r.o. nabízí v obci Střelná volnou pracovní pozici "Technologové - konstruktéři". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technologové - konstruktéři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Střelná
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FORM s.r.o. 02
75612

Další informace o volném místu

POŽADUJEME: znalost CAD softwaru podmínkou, SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe chemicko-technologické, případně technického směru), znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B1) podmínkou, znalost práce v IS Helios iNuvio výhodou (školení v rámci výcviku), řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem.
NÁPLŇ PRÁCE: návrh technologie výroby ve všech fázích realizace produktu, zvládnutí procesního systému práce po zaškolení dle ISO 9001, IATF 16949, spolupráci s obchodními zástupci při sjednávání technických, požárních a bezpečnostních požadavků projektu se zákazníky, spolupráci na controlingu s projektovým manažerem na vyhodnocení realizovaných projektů, spolupráci a koordinaci s členy týmu od zadání zakázky až po ukončení projektu.
NABÍZÍME: Zvýšení kvalifikace dle potřeb pro nabízenou práci, možnost seberealizace v perspektivním oboru, finanční ohodnocení na základě vašich schopností a dovedností, firemní benefity jako závodní stravování, sick-day, výhodný mobilní tarif, příspěvek na dopravu, příspěvek na sportovní a kulturní aktivitu, až 5 dnů dovolené navíc.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909 v pracovní dny od 8 do 14 h, popř. e-mailem: dominika.zemankova@form-composite.com

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Dominika Zemánková

FORM s.r.o. 02
Střelná
75612

email: ludmila.rosnerova@form-composite.com


Poslední změna: před 1 měsícem