Specialisté výkonnostního marketingu (Vsetín)

Libristo Media s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Specialisté výkonnostního marketingu". Nástupní mzda je 60 000 – 80 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialisté výkonnostního marketingu
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Vsetín
Mzda:
60 000 – 80 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
75501

Další informace o volném místu

SPECIALISTÉ VÝKONOSTNÍHO MARKETINGU
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejlepší knižní nabídkou v Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v celé EU. Do mladého kolektivu hledáme zkušeného kolegu s nadšením pro výkonnostní marketing.
NÁPLŇ PRÁCE - CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
Návrhy, nastavení a kompletní správa výkonnostních online kampaní. Denní úprava a optimalizace online kampaní. Komunikace s kolegy a vedením firmy. Vyhodnocování dosažených výsledků a pravidelný reporting.
POŽADUJEME - CO OD TEBE OČEKÁVÁME:
Dostatečné znalosti a zkušenosti na to, aby jsi byl/a schopen/a po krátkém zaškolení pracovat samostatně, pod dohledem seniorního kolegy. Prokazatelné praktické zkušenosti s tvorbou a strategickým plánováním kampaní v Google Ads, Microsoft Ads, Skliku, Sociálních sítích (Meta Ads.) apod. Prokazatelné zkušenosti v řízení a optimalizaci vyšších marketingových budgetů. Ovládání analytických nástrojů jako Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Looker Studio a dalších. Analytické myšlení - testování a vyhodnocování reklamních kampaní a on-line aktivit. Anglický jazyk na úrovni porozumění psanému textu. Znalost datových formátů XML, CSV a JSON výhodou.
NABÍZÍME:
Stravenky ve formě elektronické stravenkové karty, pružná pracovní doba, pět týdnů dovolené, sick days, možnost práce z domova, vánoční prémie, sleva na prodávaný sortiment.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem, paní Eva Kavinová: jobs@libris.to
Ov.e.: 18.12..

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Kavinová
telefon: jobs@libris.to

Libristo Media s.r.o.
Vsetín
75501


Poslední změna: před 2 měsíci