Plastikáři - lepicí personál (Střelná)

FORM s.r.o. nabízí v obci Střelná volnou pracovní pozici "Plastikáři - lepicí personál". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Plastikáři - lepicí personál
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Střelná
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FORM s.r.o. 02
75612

Další informace o volném místu

POŽADUJEME: základní znalost čtení výkresové dokumentace, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, svědomitost, spolehlivost a pracovitost
NÁPLŇ PRÁCE: Náplň práce obsahuje lepení a vystrojování dílů pro kolejová vozidla, dokončovací operace pomocí pneu nářadí a obsluhu průmyslového robota pro ořez a vrtání dílů.
NABÍZÍME: proplacení kurzu Evropský praktik lepení (EAB), po absolvování kurzu lepení u certifikované společnosti finanční a kvalifikační růst, možnost zapracování v průmyslovém parku, na CNC strojích nebo průmyslových robotech KUKA. Firemní benefity jako dotované firemní stravování, sick-day, výhodný mobilní tarif, příspěvek na dopravu, příspěvek na sportovní a kulturní aktivitu, až 5 dnů dovolené navíc.

PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti v pracovní dny v čase 8:00 - 15:00 hod nebo telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909, popř. emailem: dominika.zemankova@form-composite.com

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Dominika Zemánková

FORM s.r.o. 02
Střelná
75612

email: ludmila.rosnerova@form-composite.com


Poslední změna: před 1 měsícem