Chůvy v dětské skupině (Vsetín)

ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Chůvy v dětské skupině". Nástupní mzda je 23 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Chůvy v dětské skupině
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Vsetín
Mzda:
23 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín
Záviše Kalandry 1095
75501

Další informace o volném místu

CHŮVY V DĚTSKÉ SKUPINĚ

POŽADUJEME: středoškolské vzdělání s maturitou a akreditovaný kurz - Chůva pro děti v dětské skupině nebo středoškolské vzdělání s maturitou s odbornou způsobilostí v oborech učitelka MŠ, učitel 1. stupně ZŠ, vychovatel, pedagog volného času, asistent pedagoga, speciální pedagog, SŠ, VŠ nebo VOŠ zdravotnického oboru, sociální pracovník, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, reativita a tvořivost, zodpovědný přístup a pečlivost, výborné komunikační a organizační schopnosti, asertivita, flexibilita, samostatnost, psychická odolnost, výhodou praxe v sociálních službách, nebo v pedagogické oblasti.

NÁPLŇ PRÁCE: péče o děti ve věku od 1,5 roku do zahájení povinné školní docházky v dětské skupině s maximální kapacitou 10 dětí, upevňování hygienických návyků a základů společenského chování dětí, podpora samostatnosti, nácviku denních činností a pomoc při hygieně dětí, příprava a realizace aktivit v souladu s režimem dne dětské skupiny, komunikace s rodiči, procházky, výlety, výtvarné a rytmické činnosti.

NABÍZÍME: předpokládaný nástup nejpozději od 1. 7. 2024, plný úvazek, kvalitní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti , osobní ohodnocení po skončení zkušební doby, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný telefonní tarif, školení a podporu dalšího vzdělávání.

PRVNÍ KONTAKT: písemné přihlášky doplněné strukturovaným životopisem (dosavadní zaměstnání a odborné znalosti a dovednosti) včetně fotokopií dokladů o dosažení nejvyššího vzdělání zasílejte do 30. 4. 2024 na adresu:

ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace
Záviše Kalandry 1095
755 01 Vsetín

Další informace Vám poskytne Mgr. Martina Hromadová na martina.hromadova@alcedovsetin.cz nebo na tel. 603 308 373

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Martina Hromadová
email: martina.hromadova@alcedovsetin.cz

ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín
Vsetín
75501

telefon: 571417704
email: martina.zatkova@alcedovsetin.cz


Poslední změna: před 1 měsícem