Brusiči, zámečníci* (Prostřední Bečva)

ROLF ANTIKOR s.r.o. nabízí v obci Prostřední Bečva volnou pracovní pozici "Brusiči, zámečníci*". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Brusiči, zámečníci*
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Prostřední Bečva
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ROLF ANTIKOR s.r.o.
75656

Další informace o volném místu

BRUSIČI, ZÁMEČNÍCI *
Na HPP hledáme do svého týmu brusiče nerezu. Náplní práce je broušení a leštění nerezových dílů, dělení a opracovávání materiálu. Vše vysvětlíme a zaškolíme. Požadujeme pouze manuální zručnost, profesionální a konstruktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost. Podmínkou je dobrý zdravotní stav. Pouze ranní směny, možnost práce v prodloužených směnách. Nabízíme možnost vysokých výdělků, odpovídající evropským standardům. Možnost ubytování zdarma v rodinném domě. Veškeré pracovní a ochranné pomůcky jsou samozřejmostí. Čisté a odsávané pracoviště, příjemné pracovní prostředí. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. 602 740 555 nebo na email: rolf@rolf.cz
Nabízíme: Vytápěné, centrálně odsávané a čisté pracoviště. Pracovní pomůcky pro 100% ochranu zdraví brusiče jsou samozřejmostí. Možnost práce v prodloužených nebo individuálních směnách. Možnost vysokých výdělků. Možnost ubytování zdarma v rodinném domě, v blízkosti zaměstnání cca do 500 m. Příspěvek na teplou stravu. Rodinná firma.

Kontakt na zaměstnavatele

Zbyněk Jurajda
telefon: 602 740 555
email: rolf@rolf.cz

ROLF ANTIKOR s.r.o.
Prostřední Bečva
75656


Poslední změna: před 3 měsíci